سلام به شما فعال حوزۀ تعلیم و تربیت

به رویداد تجربه نوردی بین المللی خوش آمدید. مبتدا شما را به یکی از برنامه ها براساس انتقال تجربۀ افراد فعال غیرایرانی دعوت می‌کند.

چرا تجربه نوردی بین المللی؟

علت اینکه ما به سمت این موضوع رفتیم این بود که فکر می‌کردیم ارتباطات منظم و مشخصی بین فعالان تعلیم و تربیت ایرانی و غیرایرانی وجود ندارد. و از آنجایی که با چند تجربۀ کوچک در  بعضی کشورها آشنا شده بودیم، دوست داشتیم این ارتباط و تعامل را فعال و برقرار کنیم.

علت چنین کاری می تواند الهام بخشی، یادگیری و استفاده کردن از تجربیات موفق و پاسخ‌دهی به برخی از سؤالاتی که تابحال به آنها جواب نداده‌ایم و دیدن بعضی از موضوعات از زوایای دیگر باشد.

مبتدا تلاش می کند کنشگران تعلیم و تربیت کشورهای مختلف را در موضوعات و سبک‌های متنوع انتخاب کند تا مخاطبین ایرانی و کنشگران تعلیم و تربیت، چه معلم و چه نظریه پردازان و اهالی فکر و چه مدیران مدارس بتوانند از این تجربیات استفاده کنند.

میزبان چه کسانی هستیم؟

ـ در این برنامه با دو تن از فعالان عرصه‌ی تعلیم و تربیت از کشورهای اندونزی و پاکستان آشنا خواهید شد.

ارائه آقای “اقبال رحمت” که از باندونگ اندونزی با ما همکلام می‌شوند دو بخش دارد:

1. معرفی مدارس موفق مطهری در اندونزی

2. ارائه یک تجربه تربیتی جذاب برای دانش آموزان که در آن به یک اردوی جذاب روستایی می روند و تاثیرات شگرفی بر رفتار متربیان داشته و…

– در ارائه‌ی آقای “رضا عباس” از لاهور پاکستان، تجربه ایشان در موسسه ای بنام “اداره خودی” را می شنوید؛ ایشان تلاش های زیادی در شناخت و شناساندن ابعاد مختلف سند تحول داشته اند که در این راه تلخی ها و شیرینی های متعددی را تجربه کرده اند و خود نگاه ایشان به «سند تحول بنیادین» به عنوان رقیب جدی با روش‌های موجود حائز نکات جالبی است که شنیدن تجربه را جذاب‌تر کرده است.

امکان پرسش و پاسخ، ارائه نظرات و تعامل بعد از ارائه با همۀ فعالان منتخب وجود دارد.

بستر برگزاری

انتخاب مبتدا برای ارائۀ این رویداد بستر «قرار» است که امکان تصویر و اشتراک‌گذاری بهتری را برای کنشگران در اقصی نقاط مختلف کشور فراهم میکند و محدودیت ثبت نام برای هیچ روستا و شهر و شهرستانی وجود ندارد و همه می توانند از این تجربه بهره‌مند شوند.

ضمناً نماهنگ‌هایی برای توضیح افراد ارائه دهنده در نظر گرفته شده است که برای کسانیکه ثبت نام می‌کنند بارگذاری خواهد شد و به صورت تخصصی به آنها معرفی می‌گردد.

* مبتدا میزبان نوآوران، خلاقان و دغدغه‌مندان عرصۀ تعلیم و تربیت است و در ساختمان خود، امکان تماشای ارائه بر روی پردۀ نمایش را فراهم خواهد کرد.

* مسیر این تجربه نوردی ها با پیگیری و شنیدن تجربیات فعالان کشورهایی از قبیل لبنان، هند، افغانستان، فنلاند ادامه خواهد یافت. إن شاءالله

زمان برگزاری تجربه نوردی

یکشنبه 10 مرداد 1400 (1 آگوست 2021)

ساعت 17

هزینه و نحوه ثبت نام

با توجه به اینکه مبتدا نگاه اقتصادی به این کار ندارد، مبلغ 90 هزارتومان برای این برنامه در نظر گرفته شده است که برای ثبت نام گروهی و تخصصی تخفیف های ویژه‌ای نیز وجود دارد.

* %35 تخفیف ویژه طلاب

* ثبت نام گروهی 3 نفر به بالا هر نفر 20% تخفیف

* ثبت نام توسط کد تخفیف مجموعه‌های همراه، هر نفر 30% تخفیف

 

برای ثبت نام به لینک زیر بروید:

ثبت نام

با ما باشید تا برنامه ها و رویدادهای تجربه نوردی بین المللی دیگر

ما را از پیشنهادات و نظرات ارزشمند خود بهره مند گردانید.

اشتراک
اطلاع از
6 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رأی
بازخورد داخلی
دیدن همه نظرات

با سلام واحترام صبح بخیر بزرگوار یا بزرگوارنیکه دست اندر کار این طرح بسیار عالی هستندخداوند بر تاییداتشان بیفزاید انشاءالله//
اما امیدوارم که در راه تعلیم وتربیت اسلام ناب محمدی صلوات الله علیهم اجمعین گامهای بلندی در شناساندن اسلام ناب محمدی-ص- برداشته ودر مسیر وحرکت درست الهی در حرکت باشیم واز اساتید ومتفکران دلسوز وخدوم که مجهز به علم وعمل ودیانت وبصیرت وروشن ضمیری هستند که وجودشان در عرصه های حوزه ودانشگاه باعث بصیرت افزایی وتعلیم و تعلم خدا پسندانه می باشداستفاده شود
من الله التوفیق*
فدایی

سلام و وقت بخیر
تشکر از حسن نظر شما

سلام
آیا گواهی اعطا می شود؟؟

سلام
در حال رایزنی با سازمان های مختلفی برای اعطای گواهی نامه هستیم. اطلاع رسانی خواهد شد.

سلام این موسسه به کجا وابسته است؟
و میزان اعتبار؟

سلام
مبتدا یک موسسه مستقل و پیشران خلاقیت و نوآوری است.
البته دارای تفاهم نامه با سازمان هایی مثل سازمان تبلیغات اسلامی و خانه اندیشه ورزان و مجوزهایی از معاونت علمی ریاست جمهوری است.

6
0
دوست داریم نظرتان را بدانیمx
()
x

مرکز نوآوری‌های اجتماعی مبتدا

مرکز نوآوری‌های اجتماعی مبتدا

مرکز نوآوری‌های اجتماعی مبتدا

برای دریافت پیوند بازنشانی رمز عبور، نام کاربری یا پست الکترونیک خود را وارد کنید: