آیین اختتامیه بوت کمپ نوآوری “من در جامعه” با حضور میهمانانی ویژه از جمله خانم قاسم‌پور، رییس فراکسیون بانوان مجلس، خانم رحمانی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس؛ خانم حسینی مسئول قرارگاه اجتماعی بانوان در بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، خانم دژبرد رییس مرکز امور بانوان آستان قدس و جمعی از مسئولین شهری و کشوری و همچنین مسئولین حوزه علمیه و تعدادی از خانواده های معزز شهدا در سالن همایش‌های آستان قدس رضوی برگزار شد.

پس از سخنرانی خانم ها قاسم‌پور و حسینی، حجت الاسلام والمسلمین حسین مسجدی آرانی، مدیر مرکز نوآوری اجتماعی «مبتدا»، ضمن تشکر از نهادهایی که این رویداد را در مسیر خود همراهی کردند و نیز اساتید و داوران این رویداد گفت: تمامی سعی ما در مرکز «مبتدا» این است که با برگزاری کلاس‌های آموزشی و ارائه مشاوره به ایده پردازان، طرح های نوآورانه را پرورش داده و به یک راه اصولی در حل مشکلات و مسائل جامعه دست پیدا کنیم.

وی اظهار کرد: رویداد «من در جامعه»از سری فعالیت های مرکز نوآوری های اجتماعی«مبتدا» با رویکرد حل مسأله اجتماعی با نگاه به دین کار خود را آغاز کرد.

در این رویداد ۳۵۶ ایده دریافت شد که از این تعداد ۲۸ ایده به مرحله نهایی رسید و ۲۶ ایده با صبر و حوصله تمام تا مرحله داوری ما را همراهی کرد.

وی ابراز کرد: طی داوری های صورت گرفته از ۵ طرح برگزیده با اهدای هدایایی چون ۳۰ میلیون ریال جایزه نقدی ویژه صاحبان ایده و ۸۰۰ میلیون ریال وجه نقد جهت پیاده‌سازی هر طرح تقدیر به عمل آمد.

مدیر مرکز نوآوری اجتماعی «مبتدا» خاطرنشان کرد: مرکز در نظر دارد با ارائه مشاوره و کلاس‌های آموزشی ۲۶ ایده دیگر را جهت پیاده سازی در مراحل بعدی پرورش دهد.

گفتنی است؛ از طرح‌های ایده پردازان محترم خانم رباب سلمان‌پور از قم با ایده لباس قصه گو، خانم اکرم حسینی‌پور از رفسنجان با ایده ایجاد الگوی اشتغال‌زایی در هیئت‌های مذهبی، خانم محبوبه اسفندیاری از تهران با ارائه‌ طرح خدمات بهینه‌سازی فرآیند یادگیری برای معلمان و دانش‌آموزان از طریق بسته‌ بازی، خانم انسیه صادقی‌گهر از تهران با ارائه طرح ایجاد سامانه‌ مشاوره و پشتیبانی والدین در فرزندپروری و خانم صدف باقریان از قم با طرح سامانه‌ نهال ایجاد پلتفرم تولید و انتشار محتواهای مربوط به فرزندپروری به عنوان ایده های برتر تقدیر شد.

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رأی
بازخورد داخلی
دیدن همه نظرات

دمتون گرم

سپاس از لطف شما

2
0
دوست داریم نظرتان را بدانیمx

مرکز نوآوری‌های اجتماعی مبتدا

مرکز نوآوری‌های اجتماعی مبتدا

در صورتی که قصد دارید در فراخوان به اتفاق ثبت نام کنید بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

مرکز نوآوری‌های اجتماعی مبتدا

برای دریافت پیوند بازنشانی رمز عبور، نام کاربری یا پست الکترونیک خود را وارد کنید:

[dm-forgot-password-modal]