رویدادها

🔷 این نشست در تاریخ ۷ دی ۱۴۰۱ با‌ حضور ایده‌پردازان و فعالان حوزه‌ی «تبلیغ دین» برگزار شد.

🔷 در این دورهمی، طرح پنجره را خانم فاطمه یوسفی معرفی کرد؛
«پنجره»
طرحی‌ست برای باهم‌خوانی، گفت‌و‌گو و رشد
در موضوعات تفکر، خلاقیت و نوآوری‌های اجتماعی.

🔷 در بخش «من مانا» خانم‌ها زهرا جعفری‌تفضل با ایده‌ی تبلیغ برای بانوان آسیب‌دیده‌ی اجتماعی در زندان و کمپ، زهرا کریمی با ایده‌‌ی تبلیغ برای دختران در قالب جشن و بازی، خانم مریم شیرودی از طرف گروه حنان با ایده‌ی معرفی اسطوره‌های زن انقلاب و الگوسازی اسلامی برای زنان در قالب تئاتر و خانم زینب اسحاقی از گروه شجره‌ی صالحه‌ی زنان عاشورایی با ایده‌ی برپایی روضه‌های خانگی به میزبانی خانواده‌ی شهدا از مسئله‌شناسی و ایده‌یابی‌شان گفتند.
گفت‌وگوی من مانا در حضور سرکارخانم سعیده جلالی صورت گرفت.

🔷 خانم جلالی بعد از جمع‌بندی تجربیات نوآوران، به حضور مؤثر بانوان در رفع گره‌های تاریخی و اساسی، مانند حضور حضرت زهرا سلام الله علیها در بحث امامت و ولایت اشاره کرده و توجه به سنت‌های الهی را از عوامل موفقیت دانست. ایشان یکی از شاخصه‌ی مهم گروه‌های تبلیغی حاضر را گروهی کارکردن بر شمارد و از همه درخواست داشت تا در شرایط کنونی جامعه با نیت وفاق و تلاش بر همگرایی دست به اقدام‌های اجتماعی بزنیم.

🔷 در بخش عصرانه هم با شعرخوانی خانم امجدیان در مصیبت حضرت زهرا(س) به سوگواری نشستیم و رزق معنوی گرفتیم. چای روضه و گفت‌وگوی مهمانان، شیرینی یک دیدار خوشایند دیگر بود.

ضمیمه‌

دیدگاه‌

0 0 آرا
Article Rating
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
دیدن همه نظرات
0
دوست داریم نظرتان را بدانیمx

آموزش

دست‌مایه‌های نوآوری

اگر صاحب ایده یا ظرفیت ایده پردازی هستید، به تلاش برای  حل مسائل و چالش های اجتماعی، دعوت شدید.  ایده‌تون رو ثبت کنید!

فضای گفتگو

مهم نیست عضو مبتدا باشید یا نه! برای آشنایی با دیگران، یاد دادن و یاد گرفتن، ارائه ایده، گفتگو و کار فردی و جمعی، مبتدا میزبان شماست…

برای بهینه شدن تلاش ها و پیش بردن بهتر ایده‌هایتان، مبتدا مهیای هم‌فکری و مشاوره عمومی است. درخواست خود را ثبت کنید!

www.MOBTADA.ORG