رویدادها

آیین افتتاحیه بوت کمپ نوآوری اجتماعی “من در جامعه” صبح امروز در اردوگاه خاتون مشهد و با حضور رییس سازمان تبلیغات اسلامی کشور، حجت الاسلام و المسلمین قمی و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.

به گفته فهمیه نیکزاد، دبیر این رویداد، در این رویداد اجتماعی نوآورانه، پس از سنجش، ارزیابی و مصاحبه های مجازی و حضوری از میان ۳۵۶ ایده اولیه؛ ۲۶ ایده به مرحله نهایی راه یافته‌اند که این ۲۶ تیم نیز در این مرحله ضمن رقابت با هم؛ در دوره های مهارت افزایی و جلسات مشاوره فردی و گروهی فشرده طی ۳روز، از امروز جمعه ۳۰ مهر ماه تا یکشنبه ۲آبان ماه شرکت کرده و در نهایت ایده‌های منتخب، که قابلیت اجرایی داشته باشند وارد فاز عملیاتی و عقد تفاهم‌نامه با نهادهای مربوط می‌شوند.

گفتنی است، این رویداد توسط “مرکز نوآوری‌های اجتماعی مبتدا” و با همکاری مرکزامور بانوان آستان قدس رضوی و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران و با استفاده از تسهیلات معاونت علمی ریاست جمهوری و سازمان تبلیغات اسلامی از امروز جمعه ۲۸ مهر تا یکشنبه ۲آبان ماه در باغ اردوگاه خاتون مشهد برگزار می‌شود.

اختتامیه این رویداد، ساعت ۱۷روز یکشنبه ۲آبان ماه در سالن ‌همایش‌های آستان قوس رضوی در باب الجواد حرم مطهر برگزار خواهد شد.

ضمیمه‌‌

دیدگاه‌

0 0 آرا
Article Rating
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
دیدن همه نظرات
0
دوست داریم نظرتان را بدانیمx

آموزش

دوره‌های آموزشی برگزار شده در مبتدا یا متناسب با نوآوری و کنشگری اجتماعی

محتواهایی که برای کنشگران اجتماعی و مصلحان نوآور، الهام‌بخش و انگیزه‌سازند

دست‌مایه‌های نوآوری

فایل‌ها و نمونه‌های مورد نیاز برای سامان بخشیدن به فرایند نوآوری و کسب‌وکار

اگر صاحب ایده یا ظرفیت ایده پردازی هستید، شما به تلاش برای  حل مسائل و چالش های اجتماعی، دعوت شدید. همینجا ایده‌تون رو ثبت کنید!

فضای گفتگو

مهم نیست عضو مبتدا باشید یا نه! برای آشنایی با دیگران، یاد دادن و یاد گرفتن، ارائه ایده، گفتگو و کار فردی و جمعی، مبتدا میزبان شماست…

برای بهینه شدن تلاش ها و پیش بردن بهتر ایده‌هایتان، مبتدا آماده هم‌فکری و مشاوره عمومی است. درخواست خود را ثبت کنید!

www.MOBTADA.ORG

وظایفی که مبتدا در مسیر مردمی‌سازی پیشرفت ایران به عهده دارد

کارهایی که مبتدا برای همراهی نوآوران در مسیر نوآوری انجام می‌دهد

کارهایی که تا الان برای تحقق اهداف و مأموریت‌هایمان انجام داده‌ایم